Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
skrzyzowanie proste, kat. c+e wymaga dużo większej wiedzy o inżynierii ruchu niz kat. b Ryszard Pasikowski dobrze tłumaczy przejazd przez skrzyzowanie Wiedza o inżynierii ruchu??? Co Ty p....isz ? Jak chcesz polecieć samolotem na zmywak do Londynu,to dyplom jakiej uczelni potrzebujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
skrzyzowanie proste, kat. c+e wymaga dużo większej wiedzy o inżynierii ruchu niz kat. b Ryszard Pasikowski dobrze tłumaczy przejazd przez skrzyzowanie
"Ryszard Pasikowski dobrze tłumaczy przejazd przez skrzyzowanie".  Dobrze. Tyle, że - teoretycznie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdawałem tam i jakoś nie widzę problemu z tym skrzyżowaniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwało się dwóch znawców. Pasikowski ,który przestrzega przepisy ? Kulka, wytrawny polityk? Źenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe do jakiej partii się teraz zapisze. Był w PO to woził Palikot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapominacie panowie egzaminatorzy i instruktorzy, że prawo o ruchu drogowym i zdrowy rozsądek zakazują wjazdu na skrzyżowanie, gdy nie mamy pewności, że opuścimy go w odpowiednim momencie przed zmianą świateł i kierunku ruchu. Jeżdżę zawodowo od 45 lat i obserwuję takie manewry do jakich namawiają panowie skądinąd profesjonaliści i zagryzam zęby żeby nie powiedzieć czegoś co mogłoby się komuś nie spodobać. A ile to razy widzimy takie zablokowane skrzyżowania albo skręty wykonywane gdy już rozpoczął się ruch z kierunków prostopadłych, wszystko musi stanąć i czekać aż samochód zjedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może pan Kulka wsiądzie w zestaw, pan Pasikowski oceni manewr i w przypadku błędu - pan Kulka straci uprawnienia instruktora nauki jazdy? Co wy na taki zakład? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ja oblałam własnie w tym miejscu!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teksty Kulki tu i ówdzie są tak śmieszne jak partia w której się chyba jszcze udziela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem, tak jak ten Pan komentuje należy jeździć (dojechać do środka skrzyżowania). Jednak przed zmianą świateł i tak nie zdąży się go opuścić, do czego obligują przepisy! Więc i tak "skucha"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spojrzcie kto jest autorem tego artykulu.Jutro w dzienniku napiszecie,ze wedlina w sklepie byla nieswieza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie za 100 pkt. Gdzie na tym niesymetrycznym skrzyżowaniu znajduje się środek skrzyżowania? Weź linijkę i cyrkiel narysuj cięciwę i poprowadź linię styczną:) A zapomniałem dodać, że przecież kierujesz pojazdem i nie masz czasu żeby przeprowadzić tak skomplikowane obliczenia:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ten kandydat na kierowcę myśli,że wszystkie skrzyżowania są pod kątem prostym i z małym natężeniem ruchu. Skrzyżowanie Grabskiego  Męcz. Majdanka pokonuję bez problemu,tylko raz trafił mi się spieszący na pasie skrętu w lewo i o dziwo miał pretensję ,że nie ustąipiłam pierwszeństwa , a staram się uważć przy wjeżdzie na skrzyżowanie,ale to był na nr LUB czyli lubię uprawiać buraki Dziś przy makro zjeżdżajac z rada wiadomo mam pierwszeństwo i mam rejestrację LUB. Ale jakiś debil z rejestracją LU wymusił pierwszeństwo przejazdu. Kochani mieszkańcy LU 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale puste te wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepisy zabraniają wjazdu na skrzyżowanie jeśli by to tamowało ruch lub jeśli nie zdążymy opuścić go przed zmianą świateł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy kandydat, który ma problem z przebiegiem swojej przygody z prawem jazdy może zasięgnąć porady i uzyskać pomoc w biurze rzecznika praw kursanta fundacji sos odpowiedzialne szkoly jazdy. wszystkie informacje na ***fundacjasos.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN KULKA WSZYSTKICH ,,WYSZKOLI"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy dalej na egzaminie c+e egzaminator celowo kieruje kursanta na zakaz tonażowy bo jak ja zdawałem to tak właśnie olewali, znane miejsca to unicka od strony podzamcza (3,5t) i na czechowie al kompozytorów polskich za orfeuszem  (8t). i oczywiście cytuję słowa egzaminatora przed wyjechaniem w miasto "jak nic nie mówię to jedziemy prosto" :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nie obiecuje że prawo jazdy otrzyma się po pierwszym egzaminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy czytelnicy. Jeżeli ja zdałem jadąc ciężarówką z przyczepą przez te skrzyżowania, to i wy osobóweczką to zaliczycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...